روستاهای دیولو و کای پینگ

روستاهای دیولو و کای پینگ

کایپینگ (به لاتین: Kaiping)  در جمهوری خلق چین  که در ژیانگمن واقع شده‌است. ۱٬۶۵۹ کیلومتر مربع مساحت و ۶۹۹٬۲۴۲ نفر جمعیت دارد. این ساختمان ها ترکیب پیچیده و دلگرم کننده ای از نوع معماری چینی و غربی را نمایان می کند.

دیولو و روستاهای اطراف آن به خاطر ترکیب پیچیده و عالی بین معماری چینی و غربی و نیز گلکاری کم نظیر ساختمان های قلعه های قدیمی محلی و کمال و ثباتشان که در نتیجه ساختمان های محکم است و به دلیل واگذاری نَسبی و به خاطر رابطه هارمونیک با مناظر و زمین های کشاورزی شان، یک ارزش جهانی برجسته را نمایان می کند.

دیولو درطی یک دوره فیزیکی چشمگیر یک تغییر و تبادل مهم در ارزش های انسانی ایجاد کرده است و همچنین در بعد دیگر، با ترکیب سبک کشاورزی که از شمال آمریکا توسط چینی هایی که از آنجا بازگشته اند و در آمیختن با شیوه کشاورزی روستایی های قدیمی و محلی توانسته در میان این ناحیه ، فرهنگی خاص وجهانی را بسازد . از زمان هینگ، در مقابله با سرقت های محلی ساختن قلعه های تدافعی یک رسم و سنت محلی در منطقه کای پینگ بوده است .

در تور چین شما امکان بازدید از این بنای تاریخی را دارید و می توانید با فرهنگ افرادی که در این محله ها زندگی میکنند آشنایی پیدا کنید. 

 

روستاهای دیولو و کای پینگ

 

Chaharfasl