رستوران کوانجود پکن چین

رستوران کوانجود پکن چین

این رستوران یکی از بهترین رستوران های شهر پکن چین است و به دلیل غذاهای با کیفیت بالا و خوبی که دارد مورد توجه مسافران تور چین قرار گرفته شده است.از غذاهای معروف این رستوران میتوان به اردک کبابی هاش اشاره کرد که فوق العاده لذیذ و پرطرفدار است.ساختمان این رستوران سنتی شکل و محیطی زیبا دارد و همه روزه تعداد زیادی از مسافران تور چین به این رستوران می آیند.

رستوران مادربزرگ هانگزو چین

رستوران مادربزرگ هانگزو چین

رستوران مادربزرگ هانگزو چین در کوهپایه این شهر و در نزدیکی دریاچه وست قرار دارد. این رستوران یکی ازبهترین رستوران های هانگزو است که در حدود 150 سال قدمت داشته و از مسافران تور چین پذیرایی می کند. رستوران در دو وعده غذایی ناهار و شام و در ساعات کاری 10:30 تا 14:00 و 16:00 تا 21:00 خدمات ارائه می دهد. غذاهای این رستوران بسیار لذیذ و پرطرفدار است به همین علت در اکثر روزهای سال جمعیت زیادی به رستوران می آیند. هم چنین می توانید در هنگام صرف غذا از منظره بسیار زیبای کوه و دریاچه لذت ببرید.

رستوران مایا شانگهای

رستوران مایا شانگهای

از رستوران های موجود در شانگهای چین که غذاهای مکزیکی را با بهترین طعم و مزه سرو می کند،رستوران "مایا"را میتوان نام برد.معماری مدرن و محیط آرام و دلنشین رستوران،خوردن غذا را به طور قطع لذت بخش تر می کند.


رستوران آراگاوا توکیو

رستوران آراگاوا توکیو

رستوران آراگاوا چین واقع در منطقه "شین باشی" توکیو ،رتبه هفتم در لیست 10 رستوران مجلل و برتر دنیا دارد.رستورانی با غذای سالم و خوشمزه که بواسطه استیک هوس انگیز آن به شهرت رسیده است.بخاطر فضای کم آن با گنجایش 22 نفر،این رستوران به مکانی خاص برای گردشگران تور چین تبدیل شده است.این رستوران در سال 2015 هم در لیست گران قیمت ترین رستوران های دنیا قرار گرفت.


رستوران نور بوستان گوانجو

رستوران نور بوستان گوانجو

از جمله رستوران های حلال و قابل اطمینان موجود درچین،رستوران "نور بوستان گوانجو" واقع در محله تیانهه است.غذاهای این رستوران بخاطر سرو ماست محلی و مرغ آرام پخته شده شهرت فراوانی دارد.سرویس دهی و شرایط بهداشتی عالی،نمایش رقص ها و آواز های محلی در بعدازظهرها و استفاده از چلچراغ ها ی مجلل و درخشان این مکان را تبدیل به رستوران  منحصر بفردی کرده است که هر مسافر تور چین را به خود جذب می کند.آورده شدن مواد اولیه غذایی با هواپیما بخاطر سالم ماندن و تازگی مواد از دیگر ویژگی های متمایز این رستوران است.غذاهای توصیه شده و خوشمزه آن شامل: نودل با گوشت گوسفند،گوجه و فلفل داغ،برنج،بره کبابی،سوپ گوشت گوسفندی وماهی بخار پز...


 

 

Chaharfasl