استادیوم شنژن

استادیوم شنژن

استادیوم شنژن هفتمین استادیوم برتر در لیست استادیوم های چین و چهل و هفتمین استادیوم در لیست پنجاه استادیوم برتر جهان است که گنجایش این استادیوم 60 هزار نفر است و 4 ستاره از پنج ستاره را در لیست استادیوم های چین را از آن خود کرده.

استادیوم شنژن ورزشگاه اختصاصی باشگاه فوتبال شنژن فنگپنگ است و در شهر شنژن کشور چین قرار دارد.

این ورزشگاه با طول 120 متر و عرض 72 متر در سال 2011 افتتاح شد و رتبه ی بسیار خوبی را چه در خود کشور چین چه در جهان به خود اختصاص داد.

 

استادیوم شنژن

استادیوم استانی شاندونگ چین

استادیوم استانی  شاندونگ چین

استادیوم استانی  شاندونگ چین در استان شاندونگ شهر جینان،قرار دارد.این ورزشگاه  به ورزشگاه چند منظوره معروف است .شما مسافران تور چین می توانید مسابقات برتر فوتابال را در این ورزشگاه به نظاره باشید.

استادیوم استانی  شاندونگ چین

استادیوم المپیک شن یانگ

استادیوم المپیک شن یانگ

استادیوم المپیک شن یانگ نهمین استادیوم در لیست استادیوم های برتر چین می باشد که در سال 2007 د رشهر شن یانگ چین افتتاح شد ودر بازی های المپیک 2008 پکن یکی از پنجمین آغاز گر بازی های فوتبال بود.

این ورزشگاه 60 هزار نفری با طول 108 متر و عرض 68 متر وبا قدمت حدودا 8 ساله ی خود توانسته سه ستاره از پنج ستاره ی استادیوم های برتر را به خود اختصاص دهد در رتبه نهم جدول بماند.

این استادیوم همچنین ورزشگاه اختصاصی باشگاه فوتبال شن‌یانگ دونگجین شهر شن یانگ می باشد.

 

استادیوم المپیک شن یانگ

استادیوم المپیک تیانجین

استادیوم المپیک تیانجین

استادیوم المپیک تیانجین دهمین استادیوم در لیست بهترین های چین جای دارد و توانسته  3.5 ستاره از 5 ستاره را دریافت کند. این استادیوم ظرفیت این را دارد تا 60 هزار نفر را در خود جای دهد.

استادیوم المپیک تیانجین در سال 2007 به اتمام رسید ودر شهر تیانجین کشور چین افتتاح شد. این استادیوم توانسته در بین استادیوم های جهان رتبه ی 88 را کسب کند که این به خودی خود یک پوئن مثبت محسوب می شود.

 

استادیوم المپیک تیانجین

استادیوم المپیک هفئی

استادیوم المپیک هفئی

استادیوم المپیک هفئی در لیست بهترین استادیوم ها در چین مقام هشتم را کسب کرده است.این ورزشگاه 60 هزار نفری با طول 120 متر و عرض 72 متر در سال 2008 افتتاح شد.

استادیوم هفئی در شهر هفئی کشور چین ساخته شد و به عنوان ورزشگاه اختصاصی باشگاه فوتبال آنهوی شهر هفئی انتخاب شد.

با این که قدمت این استادیوم از استادیوم های شنژن و دالیان اسپورت کمی بیشتر است اما فقط توانسته سه ستاره از پنج ستاره که در لیست استادیوم های برتر چین وجود دارد را به خود اختصاص دهد و این امتیاز خوبی برای این استادیوم نیست.

 

استادیوم المپیک هفئی

Chaharfasl